0.00 PLN
0
+48 507 856 546

Druk UV

Druk UV to jedna z odmian druku cyfrowego. Realizuje się go poprzez użycie specjalnych tuszy polimerowych, tworząc bardzo odporny na czynniki zewnętrzne nadruk wysokiej jakości. Podczas takiego procesu przenoszony w formie płynnej tusz, pod wpływem światła UV zmienia swój stan skupienia na stały i wiąże się w sposób bezpośredni z zadrukowywanym materiałem. Oba procesy są wykonywane prawie że równocześnie, dzięki czemu polimeryzacja nadruku następuje błyskawicznie, a my niemal od razu otrzymujemy gotowy nadruk, który odporny jest na wilgoć, blaknięcie, oraz wahania temperatur.

Druk UV doskonale pokrywa wszelkie utwardzone powierzchnie płaskie, takie jak chociażby papier, PCV czy inne tworzywa sztuczne. Umożliwia także druk na szkle. Taki rodzaj druku jest popularny również w połączeniu z folią adhezyjną oraz kartonem. Metoda ultrafioletowa przynosi również bardzo pozytywne efekty, gdy chodzi o druk na plexi. Zielona Góra, Poznań czy okolice? Nieważne skąd jesteś. Skorzystaj z usług naszej drukarni i przekonaj się o niezwykłej jakości wydruków wykonywanych metodą druku UV.

Druk UV cechuje nadzwyczajna szczegółowość i wyrazistość oraz bardzo precyzyjne odwzorowanie kolorów. Dzięki temu jest chętnie stosowany do druku wszelkich grafik, które można będzie później podziwiać z bliska. To przede wszystkim opakowania produktowe i wysokiej klasy grafiki reklamowe. Doskonale sprawdza się również w przemyśle muzycznym, przy druku opakowań oraz płyt CD.

 ZAPYTAJ O PRODUKT

druk UV

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem