0.00 PLN
0
+48 507 856 546

Reklama outdoorowa

Papier na reklamy zewnętrzne - jaki rodzaj wybrać?

Nowoczesne reklamy outdoorowe skutecznie promują markę lub produkt w każdych warunkach, zachowując pełnię swoich właściwości. Tajemnicą trwałych billboardów i plakatów reklamowych jest wyjątkowy papier. Specjalnego przeznaczenia papier blue back Poznań - to znakomity efekt, potwierdzony skutecznością kampanii w mieście. Agencja reklamowa może zaoferować wiele rozwiązań, gwarantujących wysoką jakość kampanii reklamowej, jak wszechstronny druk na folii reklamowej lub siatce mesh, jednak papier blue back sprawdzi się najlepiej w warunkach, bezpośrednio wpływających na trwałość nadruku i materiału.

Papier blue back najlepszym wyborem dla reklamy outdoorowej

Najwyższej jakości druk dla agencji reklamowych Zielona Góra, prowadzących kampanię zewnętrzną wykonywany jest na papierze blue back, którego rewers wykonany jest z niebieskiej warstwy papieru, odpornej na wilgoć, izolującej nadruk od podłoża. Odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych papier, dzięki niebieskiej warstwie zapobiegającej prześwitywaniu, po wykonaniu wydruku stanowi znakomitą reklamę. Z tego względu stosowany jest w przypadku, gdy reklama nakładana jest na dotychczas widniejącą warstwę papieru. Blue back dzięki dodatkowej warstwie jest również odporny na zniszczenia. Stosowany jest dla krótkotrwałych i średnich (pod względem czasu trwania) kampanii reklamowych.

Nietypowe zastosowanie blue back

Druk banerów Wrocław to duże zapotrzebowanie na reklamę outdoorową, podobnie w innych, dużych miastach. Dzięki znakomitym właściwościom niebieskiej warstwy druk blue back Zielona Góra oraz wiele miast, oferujących atrakcje dla mieszkańców, może cieszyć się trwałą reklamą wielkoformatową w miejscach o trudnych dla papieru warunkach. Blue back sprawdza się doskonale w miejscach o dużej wilgotności, pomieszczeniach zamkniętych, które narażone są na częstą zmianę temperatury i poziomu wilgotności. Doskonale i trwale prezentują się reklamy w aquaparkach, pływalniach, w łazienkach, pomieszczeniach chłodniczych. Pojawiają się pomysły tworzenia fototapet na papierze blue black, którego zróżnicowane zastosowanie pozytywnie zaskakuje.
 

 

papier blue back

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.
Rozumiem